Pardubický organizace pionýra

Mozaika

Znak pionýra

Klíčení

Právě není k dispozici žádná aktualita.

Celoroční hra 26 osobností Pardubického kraje

Jedná se o celoroční soutěž pořádanou Pardubickou krajskou organizací Pionýra. Je určena pro všechny členy pionýra a především ty, kteří mají rádi výlety a turistiku.

Pravidla jsou jednoduchá:
Úkolem je s Vaším oddílem navštívit co nejvyšší počet míst spojených s osobnostmi v Pardubickém kraji uvedených v tabulce a na mapce. Na každém místě musíte najít pamětní desku či pomník dané osobnosti. Zde se vyfotografujte tak, abyste na fotce byli vidět Vy i pamětní deska nebo pomník. Fotky je možné pořídit i hromadně.

Fotku pak pošlete na mailovou adresu ludek.trunecka@seznam.cz společně s informací o jménu osobnosti a jejím povolání. Dále připojte seznam jmen pionýrů, kteří jsou na fotce. Po jejím doručení bude v tabulce na internetových stránkách Pardubické krajské organizace Pionýra doplněn Váš výlet. Můžete tak pravidelně sledovat výkony své i svých soupeřů.

Každé navštívené místo je ohodnoceno pomocí bodů. Čím větší počet členů oddílu ho navštíví, tím víc bodů získáte :

Pardubická KOP; telefon/fax: 777 248 709; e-mail: pardubicky@pionyr.cz